Trenažér Elite Drivo

Na objednávku
Výrobca: ELITE

Cena: 1049,00 €
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_ks:

Do 3 - 14 dní

Preloader

Integrovaný domáci trenažér s priamym prenosom sily a integrovaným systémom merania výkonu OTS (Optical Torque Sensor). Meria výkon vo Wattoch s presnosťou na ± 0,5%. Vysoký výkon až 2 300 Wattov pri 40 km/h, elektronicky riadený odpor podľa typu tréningu, ľahké šliapanie, ľahké používanie - skladací rám s integrovanou rukoväťou. Kazeta s ozubenými kolieskami nie je súčasťou balenia, kompatibilné s rýchlostnými kazetami Shimano 9/10/11.

Urobili sme ho presnejší, stabilnejší a vnímavejší ako 1.generáciu Drivo. Drivo II je super precízny (± 0.5% presnosť), má širšiu podperu, je rýchlejší a čierny! Elite My E-Training Mobile&Desktop softvér zadarmo po dobu 36 mesiacov.

Presnosť údajov z Drivo II pri tréningu zabezpečuje OTS (optický snímač krútiaceho momentu). Tento snímač je inovatívny integrovaný merač výkonu, ktorý meria výkon s presnosťou ±0.5%. Vďaka presnejšiemu OTS systému je Drivo II najpresnejším domácim trenažérom, ktorý je momentálne dostupný na trhu. Váš prístroj zobrazí výsledky, ktoré sú presné a skutočné.
Neexistujú žiadne medzery v tom, čo vyvíjate a čo zobrazuje zariadenie. Váš FTB je skutočný. Už žiadne chyby, žiadne ďalšie odhady a už žiadne ďalšie ľutovanie.

Drivo II sa počíta medzi novú generáciu interaktívnych domácich trenažérov ANT + ™ FE-C a Bluetooth, ktoré sú kompatibilné s akoukoľvek aplikáciou, softvérom, počítačom a zariadením (smartphony a tablety) podporujúcimi iOS, Android, MacOS a Windows.
Nastavte svoj kurz alebo tréningové programy niekoľkými kliknutiami a okamžite začnite šliapať. Drivo II automaticky upravuje odpor a riadi tréning. Vášeň pre šliapanie spolu s presnosťou Drivo II je tou správnou kombináciou pre dokonalé tréningové zostavy.
Drivo II je možné spravovať prostredníctvom softvéru My E-Traning (36 mesiacov bezplatné predplatné) alebo iných vnútorných cyklistických služieb (ktoré zvyčajne vyžadujú predplatné), ako napríklad: Zwift, TrainerRoad, Sufferfest, Bikevo, Kinomap a mnoho ďalších.

Analýza šliapania je nová funkcia vyvinutá výhradne pre tých, ktorí si vyberú z najlepších interaktívnych domácich trenažérov spoločnosti ELITE, medzi ktorými je Drivo II. Táto funkcia monitoruje výkon cyklistu cez 24-bodový systém pozdĺž celého pohybu pedálov. Použitím dvoch typov grafov je možné zobraziť zmenu výkonu pri šliapaní, celkovú koordináciu pohybu pedálov vďaka kombinovanému úsiliu extenzívneho a flexorového svalstva a tiež pedálovej a mechanickej účinnosti výkonu tréningu.
Funkcia analýzy šliapania je k dispozícií v zakúpenom softvéri Elite My E-Training.

Elite urobil Drivo II rýchlejšie a citlivejšie. Jeho krokový motor môže prispôsobiť požadovaný odpor okamžite, aby Vám poskytol vzrušujúci zážitok. Či už stojíte pred strmým stúpaním v Elite Real video alebo pri stúpaní na sopku v Zwifte, Drivo II okamžite reaguje. Virtuálna realita sa stane hmatateľnejšou, takmer až skutočnou. Budete tým ohromení!

Drivo II automaticky upravuje odpor a je kompatibilný s najlepšími aplikáciami a softvérom – je možné ho spravovať pomocou softvéru Elite alebo softvéru tretej strany. Domáci trenažér je kompatibilný s cestnými a MTB bicyklami. Vrátane adaptérov s rozmermi 142x12mm.

Presný a výkonný, Drivo II simuluje svahy až do 24%, pretože má veľmi vysoký výkon aj pri nízkej rýchlosti. Interiérový tréning nebol nikdy taký skutočný a efektívny. Interiérový 6kg vážiaci zotrvačník bol navrhnutý tak, aby vytvoril rovnakú kultiváciu pri šliapaní, akú máte pri jazde na ceste. Počas šliapania nebudete počuť žiadny šum, iba vy a Vaša reťaz.