SpeedBox 3.0 pre Bosch

Skladom 3 ks
Výrobca: SPEEDBOX

Cena: 179,00 €
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_ks:


Preloader

SpeedBox 3.0, chip tuning určený pre Bosch motory, vrátane 4.generácie CX. Funkcia SpeedBox-u sa aktivuje na displeji elektrobicykla krátkym stlačením tlačidla WALK. Následne sa zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od tej chvíle je aktívny. Funkcia čipu sa vypína opätovným stlačením tlačidla WALK a vtedy sa na displeji sa zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rýchlostný limit je opäť na úrovni 25 km/h. Po deaktivácií elektrobicykel funguje ako pred inštaláciou čipu. Elektrobicykle ktoré nemajú ovládací panel s tlačidlom Walk aktivujú SpeedBox kombináciou tlačidiel + – + – a rovnakým spôsobom ho aj deaktivujú.

Nastavenie maximálnej rýchlosti výpomoci urobíš postupným prepínaním módov: Turbo – EMTB – Tour – Eco – Tour – EMTB – Turbo. Po zobrazení aktuálneho rýchlostného limitu je možné ho nastaviť krátkym stlačením tlačidla WALK. Zobrazenie 1,5 km/h na displeji zodpovedá limite 15 km/h, 2,0 zodpovedá limitu 20 km/h, 2,5 zodpovedá 25 km/h, 3,0 zodpovedá 30 km/h, 9,9 zodpovedá 99 km/h pod. Posledný zobrazený limit sa po piatich sekundách nečinnosti uloží. Pri použití SpeedBox 3.0 s motormi Bosch 4. generácie (rok výroby 2020 a vyššie) je po ukončení jazdy potrebné počkať, kým sa na displeji zobrazí rýchlosť 0,0 km/h. Zobrazí sa čas zostávajúci čas (v minútach) a následne sa môže bezpečne vypnúť.

 

• deaktivácia obmedzenia rýchlosti: áno

• zobrazovanie reálnych údajov: áno

• kompatibilné s motrmi: Bosch Active Line / Active Line Plus / Performance Line / Performance Line CX Line / Performance Line Speed / Cargo Line (vrátane motorov 4.generácie)

• aktivácia: stlačením WALK / + - + - / WALK +

• spárovateľné so SpeedBox aplikáciou: nie

• balené v krabičke

 

Upozornenie: Montáž SpeedBox-u môže mať za následok stratu záruky na elektroset. Montážou SpeedBox-u porušujete legislatívne nariadenia o maximálnej dosiahnuteľnej rýchlosti elektro-bicykla.