Cube Cubie 120 Walk Girl 12" 2020 bledomodro/hnedé

Skladom 1 ks
Výrobca: CUBE

Cena: 149,00 €
Cena / COM_VIRTUEMART_UNIT_SYMBOL_kus:


Preloader

Odrážadlo Cubie 120 Walk je nadesignované s cieľom ukázať vášmu drobcovi, ako vyzerá svet kolies, a dodať mu základné sebavedomie zábavným a bezpečným štýlom. Napriek svojmu jednoduchému vzhľadu má v sebe zakomponovaných veľa detailov.
Duralový rám a vidlica sú ľahké a perfektne prispôsobené pre malé deti. Nízka výška hornej rámovej rúrky vytvára dostatok priestoru pre pohyb a ľahké nasadnutie a pomáha tak dieťaťu získať sebavedomie. Špeciálnu pozornosť sme venovali tomu, aby všetky časti rámu mali hladký povrch aj zakončenia, aby sa znížila šanca zranenia. Súčasťou je aj špeciálne hlavové zloženie s integrovaným regulátorom uhla zatáčania, ktoré bránia pretáčanie riadítok.
A mysleli sme aj na rodičov. V sedle bicykla je integrovaná rukoväť na jednoduché nosenie odrážadlá pre prípad, že vašej ratolesti dôjde energia. Sme si zároveň vedomí, že deti rýchlo rastú, a preto sme do balíka pridali druhú, dlhšiu sedlovku. Kvalitné plášte zaistia komfort a urobia z každej jazdy pohodičku. Čo sa týka neprítomnosti bŕzd, je dokázané, že takto malé deti nemajú dostatočnú koordináciu a silu v prstoch, aby bezpečne zabrzdili. Preto je Cubie 120 Walk poháňané a zastavovanie iba nohami dieťaťa.
Na tomto odrážadle sa dieťa skrátka naučí dobre balansovať, získa sebavedomie a vytvorí si nadšenie pre jazdu na bicykloch.

rám: Alu Lite 6061
veľkosť kolies: 12" 
vidlica: Rigid Alloy fork
hlavové zloženie: CUBE with Steering End Stop
predstavec: CUBE Alu Lite
riadítka: CUBE Alu Lite, 420mm
gripy: CUBE Kid Grips
predný náboj: CUBE Aluminium
zadný náboj: CUBE Aluminium
ráfiky: Aluminium
plášte: Kenda Team CUBE
sedlo: CUBE Kid
sedlovka: CUBE Alu Lite
podsedlová objímka: CUBE
zvonček: Nuvo
hmotnosť: 3,9 kg