Garančná prehliadka, je prvá servisná prehliadka bicykla, pri ktorej sa opätovne dotiahnú a nastavia všetky časti bicykla. Každý bicykel zakúpený v našej predajni, má nárok na túto prvú garančnú prehliadku bezplatne. U nových bicyklov je bežným javom, že sa práve ich prvotným používaním ešte môžu jemne rozladiť ich nastavenia. A práve absolvovaním tejto prehliadky budete mať istotu, že je Váš bicykel v 100%-nom technickom stave. Prvá garančná prehliadka je bezplatná len v prípade, že sa dostavíte po prejdení 100 až 200 km, avšak najneskôr do 6 mesiacov od dátumu zakúpenia bicykla. Zvýšený dopyt na servis bicyklov a obmedzené skladovacie možnosti nás donútili zaviesť systém plánovania opráv, z toho dôvodu 

"JE POTREBNÉ SI VOPRED DOHODNÚŤ TERMÍN"

aj na vykonanie garančnej prehliadky! Termín si môžete dohodnúť osobne u nás v prevádzke, telefonicky na kontaktnom čísle 0911 989 101, alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Bicykel je ku nám potrebné priniesť v deň servisu v čase od 9:00 do 11:00, alebo jeden pracovný deň vopred. Pre je bezplatné vykonanie garančnej prehliadky je nutné doložiť aj záručný list.

Ku každému bicyklu zakúpenému v našej predajni zároveň "pribaľujeme" benefit, v podobe permanentnej zľavy 33% na všetky servisné úkony. Tieto zvýhodnené ceny servisu platia i po skončení záručnej doby.